Як робити браслети з бісеру

piros_karkoto.jpg.pagespeed.ce.UAedxICFUh

Плетінням з бісеру захоплюються багато, а особливо, це заняття захоплююче для дівчаток. Створюючи, навіть самі дрібні вироби з бісеру, діти набираються досвіду, практикують посидючість і увагу, так що бісероплетіння не тільки приємне, але й корисне проведення часу. У моїх дітей з’явилося бажання плести з бісеру у віці 5 років, щоправда плести довго у них не вистачало терпіння, але простий браслет з бісеру для дівчинки моя дочка закінчила за 4 дні. Зате скільки було в неї гордості і захоплення за свій власний браслет, який вона зробила сама. Вона показувала його всім своїм подругам і багато з них теж почали захоплюватися плетінням з бісеру.

braslet2

З чого почати?

Тих, хто тільки починає свої перші кроки в бісероплетінні часто цікавить: як робити браслети з бісеру? Дійсно, браслети з бісеру є базовим початком в плетінні бісером. Після того як ви навчитеся плести браслети можна переходити до більш складних і об’ємним виробам: пов’язкам на голову, кольє, сережках. Ви навіть зможете сплести товстий браслет з бісеру схема такого браслета є на мою думку найскладнішою. У багатьох виробах з бісеру використовуються однакові схеми плетіння. Коли я тільки починала займатися бісероплетінням, я шукала браслети з бісеру зі схемами. Але як на зло мені траплялися дуже складні й заплутані схеми, вам дорогі читачки я хочу запропонувати прості схеми для початківців. Коли ваша дитина або може ви самі, сплете свій перший браслет, це стане поштовхом до глибшого вивчення техніки.

braslet

Починаючи плести з бісеру, здається, що технік плетіння настільки багато, що вивчити їх все просто нереально, але це тільки ілюзія. Базових технік зовсім небагато, враження безлічі технік створюють різновиди базових технік і різні прийоми. Основними техніками плетіння з бісеру є:

 • «Монастирське плетіння» в хрестик;
 • Мозаїчна техніка.

Навчитися плести браслети з бісеру по покроковим фото вам навряд чи вийде, тому що тут потрібно вивчати і розуміти схеми плетіння. Схеми зовсім не складно розуміти головне не поспішаючи вивчити схему і тільки після е ого починати плести. Не турбуйтеся якщо у вас не виходить, пам’ятайте про те що кожна ваша невдача – це безцінний досвід, якого не буде без помилок.

Монастирське плетіння

Монастирське плетіння є основою для багатьох цікавих браслетів. Свій перший браслет я сплела саме в цій техніці. Монастирське плетіння дозволить вам сплести свій перший браслет дуже швидко.

Для плетіння цією технікою необхідно втягати нитку одночасно в дві голки. Початок плетіння це 4 бісерини, які потрібно нанизати на нитку. Потім ліву нитку пропускаєте через першу бісерину. Після на неї нанизується 2 бісерини, а на протилежну нитку одна. Ту нитку, на якій у вас вийшла 1 намистина потрібно пропустити через верхню бісерину протилежної нитки. Весь цикл повторюється до тих пір, поки браслет не досягне необхідної довжини.

123

Використовуючи цю техніку можна створити багато цікавих і простих браслетів.

cepo4ka

Мозаїчна техніка

Мозаїчна техніка має безліч різновидів, які пов’язані з кількістю намистин використовуваних в стібках. Я пропоную схему найпростішого плетіння, яку подужає будь-який початківець. Використовуючи мозаїчну техніку можна плести широкі браслети з різними орнаментами або малюнками. Мозаїчним плетінням бісером схеми і браслети ви зможете поступово ускладнювати візерунок, досягаючи регулярних успіхів.

1

2

Простий браслет для дівчинки

Цей браслет дуже легко і швидко плести. Будь-яка дитина зможе при невеликій допомозі батьків сплести собі такий красивий браслет.

Браслет-простой-схема-1

11 thoughts on “Як робити браслети з бісеру

 1. Хорошего дня,
  Хотел бы показать вам сайт для просмотра
  мульфильмов для самых маленьких детишек,
  новые мультики 2019 http://kino2018.club/multfilmy/
  отличное время припровождения это просмотр любимый
  сериал. Смотрите бесплатно лучшие новинки.

 2. Добрый день!
  В Школе Частных Прорабов Prorab2.ru обучают как сделать правильный монолитный фундамент используя материалы согласно ГОСТу, Технику Безопасности (ТБ) на объекте, технологии для фундаментов и Строительные Нормы и Правила (СНиП) с помощью единственной онлайн школы в России и на просторах бывшего СНГ Вы реально научитесь строить Фундамент за пол цены от рыночной стоимости работ – это не шутка, не розыгрыш и не мечта. Фундамент за 50 процентов – это реальность!
  Отлично сэкономил деньги и на кирпич отложил.
  Глупо рисковать всем домом, лучше заранее обучиться и сохранить весь дом.
  Всегда нужно сохранять свои деньги! Не нужно деньгами раскидываться!
  Там найдешь ответы на множество тем о фундаментах.
  Одна из них:
  Бетонный фундамент.
  До новых встреч!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.