Як робити браслети з бісеру

piros_karkoto.jpg.pagespeed.ce.UAedxICFUh

Плетінням з бісеру захоплюються багато, а особливо, це заняття захоплююче для дівчаток. Створюючи, навіть самі дрібні вироби з бісеру, діти набираються досвіду, практикують посидючість і увагу, так що бісероплетіння не тільки приємне, але й корисне проведення часу. У моїх дітей з’явилося бажання плести з бісеру у віці 5 років, щоправда плести довго у них не вистачало терпіння, але простий браслет з бісеру для дівчинки моя дочка закінчила за 4 дні. Зате скільки було в неї гордості і захоплення за свій власний браслет, який вона зробила сама. Вона показувала його всім своїм подругам і багато з них теж почали захоплюватися плетінням з бісеру.

braslet2

З чого почати?

Тих, хто тільки починає свої перші кроки в бісероплетінні часто цікавить: як робити браслети з бісеру? Дійсно, браслети з бісеру є базовим початком в плетінні бісером. Після того як ви навчитеся плести браслети можна переходити до більш складних і об’ємним виробам: пов’язкам на голову, кольє, сережках. Ви навіть зможете сплести товстий браслет з бісеру схема такого браслета є на мою думку найскладнішою. У багатьох виробах з бісеру використовуються однакові схеми плетіння. Коли я тільки починала займатися бісероплетінням, я шукала браслети з бісеру зі схемами. Але як на зло мені траплялися дуже складні й заплутані схеми, вам дорогі читачки я хочу запропонувати прості схеми для початківців. Коли ваша дитина або може ви самі, сплете свій перший браслет, це стане поштовхом до глибшого вивчення техніки.

braslet

Починаючи плести з бісеру, здається, що технік плетіння настільки багато, що вивчити їх все просто нереально, але це тільки ілюзія. Базових технік зовсім небагато, враження безлічі технік створюють різновиди базових технік і різні прийоми. Основними техніками плетіння з бісеру є:

 • «Монастирське плетіння» в хрестик;
 • Мозаїчна техніка.

Навчитися плести браслети з бісеру по покроковим фото вам навряд чи вийде, тому що тут потрібно вивчати і розуміти схеми плетіння. Схеми зовсім не складно розуміти головне не поспішаючи вивчити схему і тільки після е ого починати плести. Не турбуйтеся якщо у вас не виходить, пам’ятайте про те що кожна ваша невдача – це безцінний досвід, якого не буде без помилок.

Монастирське плетіння

Монастирське плетіння є основою для багатьох цікавих браслетів. Свій перший браслет я сплела саме в цій техніці. Монастирське плетіння дозволить вам сплести свій перший браслет дуже швидко.

Для плетіння цією технікою необхідно втягати нитку одночасно в дві голки. Початок плетіння це 4 бісерини, які потрібно нанизати на нитку. Потім ліву нитку пропускаєте через першу бісерину. Після на неї нанизується 2 бісерини, а на протилежну нитку одна. Ту нитку, на якій у вас вийшла 1 намистина потрібно пропустити через верхню бісерину протилежної нитки. Весь цикл повторюється до тих пір, поки браслет не досягне необхідної довжини.

123

Використовуючи цю техніку можна створити багато цікавих і простих браслетів.

cepo4ka

Мозаїчна техніка

Мозаїчна техніка має безліч різновидів, які пов’язані з кількістю намистин використовуваних в стібках. Я пропоную схему найпростішого плетіння, яку подужає будь-який початківець. Використовуючи мозаїчну техніку можна плести широкі браслети з різними орнаментами або малюнками. Мозаїчним плетінням бісером схеми і браслети ви зможете поступово ускладнювати візерунок, досягаючи регулярних успіхів.

1

2

Простий браслет для дівчинки

Цей браслет дуже легко і швидко плести. Будь-яка дитина зможе при невеликій допомозі батьків сплести собі такий красивий браслет.

Браслет-простой-схема-1

12 thoughts on “Як робити браслети з бісеру

 1. Хорошего дня,
  Хотел бы показать вам сайт для просмотра
  мульфильмов для самых маленьких детишек,
  новые мультики 2019 http://kino2018.club/multfilmy/
  отличное время припровождения это просмотр любимый
  сериал. Смотрите бесплатно лучшие новинки.

 2. Добрый день!
  В Школе Частных Прорабов Prorab2.ru обучают как сделать правильный монолитный фундамент используя материалы согласно ГОСТу, Технику Безопасности (ТБ) на объекте, технологии для фундаментов и Строительные Нормы и Правила (СНиП) с помощью единственной онлайн школы в России и на просторах бывшего СНГ Вы реально научитесь строить Фундамент за пол цены от рыночной стоимости работ – это не шутка, не розыгрыш и не мечта. Фундамент за 50 процентов – это реальность!
  Отлично сэкономил деньги и на кирпич отложил.
  Глупо рисковать всем домом, лучше заранее обучиться и сохранить весь дом.
  Всегда нужно сохранять свои деньги! Не нужно деньгами раскидываться!
  Там найдешь ответы на множество тем о фундаментах.
  Одна из них:
  Бетонный фундамент.
  До новых встреч!

 3. frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan
  frapan frapan

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.