Як зробити 3D окуляри своїми руками?

Зробити 3D окуляри своїми руками вдома досить просто (далі в статті не йдеться про клонування HiTech окуляр від SONY за 1300 $). Це скоріше прототип окулярів для 3D кінотеатрів.

Можна взяти старі прозорі (напівпрозорі) окуляри і зафарбувати маркером (червоним і синім – ліве і праве скло відповідно). !!!

Всі тривимірні зображення прийнято розділяти на кілька різних типів, залежно від того, яким способом здійснюється передача зображення. Насолоджуватися переглядом кіно у форматі 3d можливо у випадку використання циркуляционно-поляризованих очок. В даному випадку відбувається проектування двох зображень, які накладаються один на одного на спеціальний екран, де картинка проходить через спеціальні фільтри. Окуляри, які перед переглядом надягає глядач, містять фільтри, завдяки яким око може бачити тільки одне зображення. Це і сприяє потрібному ефекту ефекту.

Давайте уявимо собі ситуацію, за якої виникла необхідність в окулярах, і придбати 3d окуляри, найближчим часом немає ніякої можливості.

Найбільш простий і швидкий спосіб виготовити їх самостійно з підручних засобів, це знайти прозорий тонкий матеріал, наприклад прозора коробка для музичних дисків або будь тонкий прозорий пластик, наприклад від бейджика підійде. Потім потрібно підібрати два маркера на спиртовій основі, один з яких синього, а інший червоного кольорів. Фронтальної кришки для дисків буде цілком достатньо для того, щоб виготовити одну пару окулярів. Отже, як зробити 3d окуляри?

0002

Необхідно взяти квадратний шматок прозорого пластика і опустити його на нетривалий час в гарячу воду. Дана операція забезпечить розм’якшення матеріалу і виключить його ламання при розрізанні. Потім необхідно взяти ножиці, за допомогою яких буде потрібно вирізати пластик формою нагадує два овали, які з’єднані між собою за допомогою перемички. Щоб по краях не з’явились задирки можна попередньо зачистити краю, використовуючи наждачний папір.

0004

Наступний крок – необхідно взяти маркер червоного кольору, за допомогою якого потрібно рівномірно зафарбувати лівий овал ваших очок. Синім маркером аналогічну дію необхідно виконати з правим овалом.

Забезпечити рівномірність забарвлення пластика можна, якщо витягнути з маркера спиртової стрижень, а потім вичавити його на поверхню пластику або нанести шар фарбувальну поверхню.

0005

Тепер потрібно трохи почекати, поки поверхні окулярів висохнуть, а спиртовий барвник повністю випарується з поверхні пластику.

Для більш зручного використання можна прикріпити до готової конструкції ручку, тоді у вас вийти щось на зразок монокля.

Такі 3d окуляри зроблені своїми руками звичайно будуть значно відрізняться від фабричних, але навіть це саморобний виріб дозволить вам повністю випробувати 3d ефект під час перегляду.

Тепер ви можете перевірити свої окуляри. І якщо все правильно, я думаю питання як зробити 3d окуляри ми закрили. Ну а для того щоб перевірити тільки що зібрані окуляри, просто подивіться на наступну картинку:

1

2

4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.