Сердечки з скріпок своїми руками

1423432471_serdca-iz-skrepok-svoimi-rukami-1

Якщо ви хочете створити святковий настрій на День Святого Валентина та на робочому місці, використовуйте для цього підручні засоби і матеріали. Наприклад, ось такі кумедні скріпки можуть прикрашати ваш блокнот чи скріплювати папери, не призначені для ділових переговорів. Школярі також можуть взяти даний майстер-клас на озброєння, і використовувати подібні серця-скріпки в якості закладок для книг та підручників. Подібні приємні сувеніри ви можете жартома презентувати і колегам, і однокласникам.

Щоб виготовити серця з скріпок своїми руками, вам будуть потрібні:

  • канцелярські скріпки рожевого або червоного кольору;
  • пінцет.

Скріпки для виготовлення сердець ви можете брати і найпростіші, але кольорові в рамках свята будуть виглядати органічніше. Пінцет або будь-який інший інструмент, здатний утримувати дрібні предмети, може вам і не знадобитися. Зігнути скріпку ви можете і просто руками.

Крок 1. Візьміть канцелярську скріпку. Зовнішній її виток загніть під кутом по відношенню основної частини скріпки. У підсумку, отримані половинки повинні утворити контур серця.

1423432470_serdca-iz-skrepok-svoimi-rukami-2

Крок 2. Прикріпіть серце з скріпки до паперу і перевірте правильність його контурів. При необхідності скоректуйте форму сувенірного сердечка.

1423432421_serdca-iz-skrepok-svoimi-rukami-3

Ваше сердечко з скріпки готове!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.