Створюємо їжачка з підручних матеріалів своїми руками

ejik4

Сьогодні ми поділимося з вами ідеями  – як можна зробити їжачка з підручних матеріалів.

Їжачок з каштанів своїми руками

Їжачок з каштанів
Їжачок з каштанів

Для того щоб зробити симпатичного їжачка з каштанів знадобиться всього лише сам каштан з оболонкою, кілька листочків невеликого розміру, пару ягід горобини, і трохи коричневого, чорного і білого пластиліну.

Ця саморобка з каштанів робиться дуже просто. Спочатку необхідно відрізати від зеленої шкірки приблизно третю частину. Потім за допомогою невеликого шматочка пластиліну кріпимо шкірку до самого каштану. Коли «тільце» готове, потрібно зліпити з пластиліну коричневого кольору акуратну мордочку і прикріпити її до каштана. З білого і чорного пластиліну потрібно зліпити невеликі оченята. Коли сам їжачок готовий на його голки можна покласти кілька листочків та ягід горобини.

Їжачок з шишок своїми руками

ejik4
Їжачок з шишок

 

Легко можна зробити дуже смішного їжачка зі звичайних соснових шишок. Для цього підійдуть шишки, які в прямому сенсі слова валяються під ногами в будь-якому лісі. Для їжачка з шишок вам знадобляться безпосередньо самі шишки, фарби та пензлик і пластилін чорного і бежевого кольору.

Спочатку з пластиліну бежевого кольору потрібно сформувати одну велику кульку, дві кульки середньої величини і дві маленьких кульки. Потім з самої великої кульки потрібно зробити конусоподібну голову, при цьому кінчик конуса можна трохи зігнути вгору. Це додасть їжакові трохи грайливого вигляду. З решти кульок потрібно зробити їжакові лапки: з кульок поменше – передні, а з кульок крупніше – задні. За допомогою зубочистки на лапках слід зробити насічки.

ejik1

Коли основні деталі готові, прикріпіть до мордочки їжачка дві невеликих кульки з бежевого пластиліну і надайте їм форму вушок. Невелику кульку з пластиліну чорного кольору послужить їжакові носиком. Таким же чином слід зробити і оченята. За допомогою зубочистки можна зробити невеликий ротик. На закінчення за допомогою фарб трохи «пожвавте» вашого їжачка, злегка підрум’янивши щічки.

Їжачок з пластикової пляшки своїми руками

ejik7
Їжачок з пластикової пляшки

 

Їжачок з пластикової пляшки відмінно прикрасить будь-який сад, особливо добре він буде виглядати серед невисоких кущів. Для створення такого їжачка вам знадобитися не більше 30 хвилин.

Щоб зробити їжачка своїми руками з пластикової пляшки вам знадобитися сама пластикова пляшка, при цьому не важливо, якого кольору та обсягу вона буде, невеликий кусень будь-якої тканини, фарби, клей і ножиці.

ejik6

Багато хто, хто робить різні вироби з пластикових пляшок , задаються питанням, як правильно вирізати той чи інший елемент. Однак із створенням їжачка з пластикових пляшок все набагато простіше. Справа в тому, що тільце їжачка схоже з формою пластикової пляшки. Якщо ви хочете прикрасити фігуркою їжачка клумбу, то необхідно зрізати з пляшки верхню частину, так щоб вийшла своєрідна чаша і зробити кілька невеликих отворів в нижній частині пляшки. Це необхідно для стоку води. Потім, даною конструкцію потрібно щільно обтягнути тканиною. Звичайно, пляшку можна просто пофарбувати фарбами, але тканина буде більш схожа на природний пушок їжачка.

ejik5

Голки для їжачка можна вирізати з іншої пляшки, пофарбувати в чорний колір і вставити в готове тільце. Якщо ж їжачок буде грати роль своєрідної клумби, то роль голок відводиться рослинам. Голки їжакові можна зробити і з простих шишок. Такий їжачок буде виглядати оригінально і цікаво. Необхідно додати їжакові очі і носик, їх можна зробити з будь-яких підручних матеріалів і прикріпити за допомогою клею ПВА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.