Як правильно збирати березовий сік. Способи збирання, умови зберігання та відеоінструкції

sok_03

Цілющі властивості березового соку відомі нам усім. Тому садівники і городники часто займаються його збиранням навесні. Але не завжди його можна збирати і не всі знають як правильно проводити збір березового соку.

Березовий сік являє собою своєрідну безбарвну рідину, яка витікає зі свіжих зрізів або надломів гілок і стовбурів берези під силою кореневого тиску. У середині ХХ століття він був дуже популярний у вигляді напою в СРСР.

Коли збирати березовий сік

343583

Збір березового соку можна починати приблизно з середини березня. А закінчується сезон, коли розпускаються перші листочки. Молоді дерева для нашої цілі не підійдуть. Їх сік не такий смачний і насичений. Товщина стовбура в діаметрі повинна бути не менше 20 см.

Початок збору березового соку залежить від погодних умов і в різних регіонах починається в свій час. Десь у середині березня, а десь в кінці квітня. Орієнтиром до збору березового соку можуть служити набряклі на березах бруньки. Що б визначити початок сокоруху достатньо вийти в ліс після 20-25 березня і зробити тонким шилом укол на березі товщиною в руку. Якщо сік пішов – у точці проколу тут же виступить крапля соку. Значить настав час збирати березовий сік.

Найбільш інтенсивно сокорух по дереву відбувається в світлу половину доби, тому починати збір краще вранці, вночі сік «засинає». Найкращим часом для збору соку буде проміжок між 10.00 і 18.00, коли він тече найсильніше.

Способи збору березового соку. Збір соку з надрізу дерева.

bereza3

Сік отримують простим способом, роблячи надріз або надруби кору дерева. В отриманий проріз потрібно помістити жолобок з пластмаси або алюмінію. По ньому сік стікатиме в підвішену пляшку.

Рідше для отримання соку зрізають короткі гілки і прикріплюють до ділянки зрізу поліетиленовий пакет. Коли ємність заповнена соком, надріз обов’язково замазують садовим варом, воском, можна заткнути мохом.

Збір соку через просвердлений отвір

87433952

В даний час частіше стали використовувати більш продуктивний спосіб, який не приносить дереву великої шкоди.

Потрібно просвердлити шуруповертом отвір в стовбурі до 5 см завглибшки. У нього поміщають пластикову трубку від системи для крапельних ін’єкцій.

Бажано, щоб свердло мало такий же діаметр, щоб наконечник щільно прилягав до деревини в отворі.
Інший кінець трубочки повинен знаходитися в ємності. Так, з великого дерева можна зібрати від трьох до п’яти літрів соку в день.

Коли сезон збору соку закінчується, систему викидають, а в отвір вставляють тонку суху гілку, яка протягом кількох днів розбухає і перешкоджає витіканню соку.

Таку гілочку слід заздалегідь змастити садовим варом, щоб дерево не заразилося хвороботворними мікроорганізмами і не загинуло.
Після закінчення вирубки березового лісу зазвичай організовують збір соку з пнів. В областях помірного поясу починають збирати березовий сік у квітні і закінчують в травні.

У південних регіонах збір починається раніше, в північних районах – пізніше, залежно від середніх температур і особливостей клімату місцевості.

Як зберігати березовий сік

3356d2cd26

Березовий сік, як і будь-який інший натуральний сік, вкрай швидко псується, максимальний час, при якому він зберігає свої цілющі властивості – дві доби. Розпізнати хороший, якісний сік легко на смак – він нейтральний, схожий на джерельну воду, незважаючи на 2% вміст цукру сік не солодкий, але й не гіркий.

Зберегти березовий сік можна лише двома способами:

– Глибоке заморожування. Березовий сік, як і будь-які фрукти і овочі, можна зберегти на необмежений час, якщо відразу після збору піддати глибокому заморожуванню – і він не втратить свої цілющі властивості. Всупереч існуючій в народі думку, будь-який холодильник з морозильною камерою для цієї мети не підійде – переважна (якщо не сказати – абсолютна) більшість звичайних холодильників просто не оснащені морозильними камерами, здатними швидко і якісно перетворити свіжий продукт у крижану брилу. Тому цей варіант доступний не всім. Але якщо ви все ж заморожуєте сік, то пам’ятайте, що в розморожених вигляді сік може зберігатися ті ж дві доби, тому заморожувати його треба невеликими порціями.

– Консервація. Є два основних рецепта приготування “квасу” з березового соку. Перший: нагріти сік до 35 градусів, додати 20 г дріжджів і 3 родзинки на кожен літр соку,  додати трохи цедри лимона. Банку щільно закрити, залишити на 1-2 тижні в темному місці. Другий: на 10 літрів соку додають сік 4 лимонів, 50 г дріжджів, 30 г меду, 20 родзинок. Розлити по банках, щільно закупорити і тримати в темному місці 1-2 тижні.

Коли весна все ж настане, не пропустіть можливість скуштувати її дару у вигляді свіжого березового соку! Але ставитеся до деревця дбайливо і бережіть природу.

Відеоінструкція щодо правильного збору березового соку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.