Вироби з автомобільних шин

tyre-013.jpg.pagespeed.ce.z0bsA7m-Yc

Міняєте зношені покришки на своєму автомобілі? Не поспішайте їх викидати! Старі покришки – це прекрасний конструкторський матеріал для людей з фантазією. Саме з них можна своїми руками створити у власному дворі не тільки унікальний арт-об’єкт, здатний привернути загальну увагу, а й щось корисне, яке можна використовувати на дачі, в саду або городі. Вироби з шин – це ще й привід провести який-небудь фестиваль творчості, скликавши туди всіх відомих вам майстрів, здатних одних здивувати, а інших порадувати своїм незвичайним майстерністю.

Принципово вироби з покришок своїми руками не являють собою щось незрозуміле, був би час, бажання і мінімальне володіння всім відомими столярними інструментами. Гума, як матеріал, чудова тим, що здатна приймати чи не всі форми, які ми б хотіли їй надати

В результаті зусиль у вашому дворі можуть з’явитися нержавіючі гумові жолоби, по яких буде бігти дощова вода; на дачі – акуратненькі квіткові клумби, що радують око, а в гаражі – напівкруглі полиці, які ви розфарбуєте у всі кольори веселки і, при цьому, будете складати дрібні деталі та інструменти.

tyre-012.jpg.pagespeed.ce.Wy4yyyNmde

Не забувайте про те, що покришки бувають вітчизняного і зарубіжного виробництва. У наших цілях невиробничого дизайну кращим варіантом будуть шини, доставлені  з-за кордону. Знавці справи стверджують, що вироби з шин вітчизняного виробництва робити важко, так як вони занадто товсті і вивертати їх неймовірно складно. Те ж саме, до речі, можна сказати і про літню гуму. Її, на відміну від гуми зимової, вивертати теж замучитеся, так що й не беріться.

tyre-011.jpg.pagespeed.ce.uFbjfxD2L2

Не треба думати, що вироби з шин якось зіпсують зовнішній вигляд двору чи вулиці. Очевидно, що в масовому порядку подібні об’єкти в місті навряд чи будуть з’являтися, так як для оформлення міського простору є і більш органічні матеріали, але оригінальна клумба або квітник, розташовані в одному з дворів, тільки розфарбують і без того яскраві літні будні, додадуть вашому двору незвичайний, креативний вид. Якщо ж іти «до кінця» і скомпонувати покришки в певному порядку, то ефект такої клумби на городян буде ще більшим.

tyre-004.jpg.pagespeed.ce.GnQDTjWL1O

Відмінно виглядатимуть в місті і вазони з покришок, оздоблені в усі кольори веселки. Наповніть покришки землею, посадіть квіти, встановіть покришки в якійсь цікавій послідовності з претензією на витончену художність. Будьте впевнені, за це «витвір мистецтва» вам ніколи не буде соромно!

tyre-009.jpg.pagespeed.ce.OiHHnuk0-u

Сьогодні в міських дворах, та й на вулицях можна побачити десятки, якщо не сотні різних скульптур, виконаних з самих різних матеріалів. Покришки – це не менш цінний матеріал для створення шедеврів. Журавель, чапля, півень, грізний крокодил, динозавр: створюється таке враження, що можна просто захотіти і своїми руками можна запросто «виліпити» з покришок фігурку будь-якої тварини або птиці, як варіант, якого-небудь технічного досягнення людства, наприклад, автомобіль.

tyre-003.jpg.pagespeed.ce.j9mz6TgF7u

Дітям, які ще більше ніж дорослі страждають від нестачі рухової активності, до душі припадуть гойдалки з покришок, створені, наприклад, у формі коника-горбоконика або невеликого кінського табуна. Сподобається їм і оригінальна пісочниця, матеріалом для створення якої також послужать покришки, лавочка або невелике сидіння, в якому влітку можна посидіти, а в зимовий час з вітерцем прокотитися з гірки.

Ще більші можливості відкриваються для створення виробів з покришок своїми руками на дачі чи на городі. У ряді випадку це буде ще й дуже практично. Який сенс, наприклад, вам купувати дорогі меблі для дачі, коли ваш час перебування на ній в сукупності не перевищує місяця, а то й кількох днів.

tyre-001.jpg.pagespeed.ce.NRB8pX0VMd

Поробки з шин на дачі і в городі

Напевно, за своїми екологічними характеристиками такі меблі з покришок (дивани, крісла, лавки), навряд чи впишуться в інтер’єр міської квартири. Ну і не страшно, там зазвичай стоять дорогі ексклюзивні дизайнерські меблі – а дача, невеликий заміський будинок – це поле креативних експериментів. У цьому вам і допоможуть різні вироби з шин, створені і створювані своїми руками. Не сподобалася ця «версія» оформлення інтер’єру дачного будиночка, спокійно розбираємо зібране і робимо все інакше: у другий, в третій, в четвертий раз. Не забудемо і про те, що повноцінний відпочинок – це завжди зміна однієї активної діяльності на іншу.

tyre-002.jpg.pagespeed.ce.TQQ8WoHWFp

Для того, щоб захистити нашу дачну життя від уважного погляду сторонніх, в тому числі і лихих людей, які “промишляють” на наших «фазендах» під час нашої відсутності, потрібен міцний паркан. Бажано, щоб він був ще й красивим, привабливим. Можна, звичайно, замовляти потужну чавунну огорожу в майстерні. Але до чого це, коли є покришки і з цього підручного матеріалу можна зробити класний парканчик, який одночасно позначить межу наших володінь, і все літо буде тільки радувати око.

Нарешті, і в умовах дачі не забудемо про те, що нашим дітям, та й нам самим для продуктивного протистояння гіподинамії необхідний який-небудь спортивний куточок. Його основою цілком може стати стіна з покришок по якій із задоволенням будуть переміщатися, відпрацьовуючи гнучкість тіла і спритність рук, всі домашні. Трохи місця займають і доріжка з покришок. Цю доріжку можна легко пристосувати для організації тих же «веселих стартів». Раптом до вас у гості нагрянуть сім’ї з дітьми ?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.