Акумулятори холоду

led-dlya-lica-iz-romashki

Для підвищення комфорту життя люди постійно щось вигадують нове і сучасне. Кількість інноваційних винаходів щороку збільшується, тому ми і не дивуємося, коли чуємо про такі речі як: плавуча рибна ферма, робот-пилосос, планшетний ПК, футболка-розмовник для туристів і т.п. Деякі з них зробили революцію у світі, а деякі тільки посмішку на обличчі людей, проте нерідко попадаються недорогі і цікаві речі, які можна використовувати для приємною і комфортного життя. Однією з таких речей можна назвати акумулятор холоду, який являє собою пристрій для зберігання холоду тривалий час. Продаються акумулятори холоду магазинами і компаніями, котрі цим займаються, тому купити їх не виникає труднощів. Вони являють собою контейнер, в якому знаходиться речовина з великою теплоємністю.

Який принцип роботи у акумуляторів холоду?

Він досить простий: контейнер спочатку ставлять в морозильну камеру, де речовина охолоджується деякий час до необхідної температури. Потім пристрій здатний не пропускати тепло в середину довгий час. Найчастіше акумулятори холоду застосовуються в різних холодильних сумках в якості основних охолоджуючих елементів. Крім цього, вони використовуються для стабілізації температури в камері в побутових холодильниках. Завдяки цьому компресор буде включатися і виключатися рідше, потужність заморожування морозильних камер збільшиться, а час безпечного зберігання продуктів зросте.

5604062

Акумулятор холоду своїми руками

Часто споживачі задають питання: «чи можна зробити своїми руками такий пристрій?» В якості ємності, по суті, моно використовувати просту пляшку з пластику. Але при цьому дуже важливо правильно приготувати рідину. Акумулятор холоду теоретично може працювати з різними рідинами, які мають велику теплоємність. Далі ми розглянемо рецепт приготування такої рідини.

Рецепт приготування рідини для акумулятора холоду:

  • Максимальна кількість кухонної солі розчиняється в 1 л води;
  • Отримана суміш заливається 3 л води і сюди ж додається клей КМЦ, в результаті повинна вийти желеподібна суміш;
  • Розлийте рідину в дві 2 л пляшки і поставте їх у морозилку.

Акумулятор холоду, отриманий таким чином, може зберігати температуру до мінус 12 градусів по Цельсію. Шляхом зміни концентрації солі ви зможете регулювати її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.