Як користуватися клейовим пістолетом: фото інструкція

kleevoj_pistoletДля будь-якої творчості з клеєм дуже зручний пістолет. Нижче наведу фото інструкцію як користуватися клейовим пістолетом. Його використання може бути простим, якщо слідувати простим правилам безпеки. Незалежно від того, новачок ви в ремеслах або проектах будь-якого роду, ви повинні знати, як використовувати і як працює клейовий пістолет.

Він дуже полегшує роботу якщо ви самі готуєтеся до свята і робите подарунки самі, наприклад при виготовленні букетів з цукерок або красивих коробочок для упаковки.

Клейовий пістолет фото інструкція

1. Перевірте клейовий пістолет на наявність тріщин, які можуть бути на ручці і тілі. Переконайтеся, що на соплі немає старого клею при підключенні. Якщо ви бачите будь-які пошкодження на пістолеті або шнурі, не використовуйте його.

kak_polzovatsja_kleevym_pistoletom

2. Підключіть вилку до живлення.

kleevoj_pistolet_instrukcija

3. Помістіть пістолет на безпечну поверхню, таку як стіл. Покладіть аркуш паперу знизу, щоб захистити робочу поверхню. Покладіть шматок фольги під носик, щоб зібрати клей з сопла. Тримайте його подалі від полум’я.

kak_rabotaet_kleevoj_pistolet

4. Вставте стрижень з клеєм в задню частину пістолета. Якщо він уже вставлений, почекайте, поки клей стане теплим.

pistolet_dlja-kleja

5. Як тільки пройде кілька хвилин після підключення клейового пістолета, обережно натисніть курок, щоб переконатися, що клей досить гарячий, щоб текти через сопло.

kleevoj_pistolet_dlja_rukodelija

6. Тепер прийшов час працювати. Подивіться, чи всі матеріали під рукою і почніть проект.

kleevoj_pistolet_dlja_rukodelija_1

Поради

  • Купуйте довгі палички з клеєм, вони прослужать довше.
  • Не торкайтеся до металевого наконечника пістолета, оскільки він може бути занадто гарячий, і ви можете отримати травму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.