Як зробити чохол для телефону з резиночок (фото, відео)

chehol_iz_rezinochek_na_telefon_1-620x264.jpg.pagespeed.ce.mHGid_BKwj

Хочете новий чохол на свій iPhone або смартфон? Пропонуємо зробити креативний чохол з резиночок Rainbow Loom Bands, які придбали чималу популярність серед сучасної молоді. Схема плетіння досить зручна, а готовий виріб чи не порушує функціональності телефону. За подібною схемою ви можете зробити чохол для будь-якого смартфона або планшета своїми руками.

Матеріали:
– Резиночки Rainbow Loom Bands;
– Верстат;
– Гачок.

Майстер-клас для телефону чохла з резиночок

1. Візьміть трьохрядний верстат і від’єднайте від нього середній ряд. Прослідкуйте, щоб столики першого і останнього ряду були направлені в різні боки.
2. Почніть з другого стовпчика, надягніть на нього гумку, переверніть вісімкою і надіньте на третій стовпчик протилежного ряду.
3. Тепер накиньте гумку на другий стовпчик іншого ряду, перекрутіть також вісімкою і надіньте на третій стовпчик першого ряду. Вийшла буква X.
4. Зробіть чотири літери X, щоб вийшов отвір для зарядного пристрою в чохлі, пропустіть пару стовпчиків. Далі зробіть такі ж чотири літери X.
5. Всі гумки опустіть вниз і тепер накидайте гумки вісімкою, але вже не через столик, а паралельно.

chehol_iz_rezinochek_na_telefon_3.jpg.pagespeed.ce.ZibtOChprN
6. Візьміть резинки іншого кольору і почніть надягати гумки в одному ряду на кожен стовпчик. На другий ряд також надіньте гумки. Два ряди потрібно замкнути гумками з обох сторін.

chehol_iz_rezinochek_na_telefon_7.jpg.pagespeed.ce.0jTbi4B0wD
7. Тепер гачком всі нижні гумки піднімаються через стовпчики і скидаються всередину.
8. Надіньте резинки також як в п.6 і знову нижні гумки підійміть гачком через стовпчик.

chehol_iz_rezinochek_na_telefon_16.jpg.pagespeed.ce.9BsexbZ7gc
9. Вийшла нижня і бічна частини чохла. Тепер потрібно закрити деякі резинки. Для цього відрахуйте з одного боку три стовпчики. На третьому стовпчику потрібно захопити гачком резиночку і перенести її на інший стовпчик. Т.е, з третього стовпчика почали і на 3-му закінчили з іншого боку.

chehol_iz_rezinochek_na_telefon_12.jpg.pagespeed.ce.0yJs_cdqz0
10. Скинути всі гумки з центральних стовпчиків першого ряду.
11. Починаючи з третього ряду накиньте резиночки проти годинникової стрілки.
12. Тепер нижні резиночки підійміть через стовпчики всередину.
13. Повторіть п.11-12 шістнадцять разів.
14. Накиньте резиночки навіть на ті стовпчики, які були в попередніх пунктах порожніми. Відрахуйте 3 стовпчика, саме з третього почніть підчіплювати гачком гумку і перекидати на наступний стовпчик.

chehol_iz_rezinochek_na_telefon_20.jpg.pagespeed.ce.E5mlC9woCt
15. Нижні гумки потрібно перекинути через стовпчики.
16. Далі накидаємо наступний ряд по всьому верстаті і знову знімайте гумки. Щоб зробити отвір для камери, потрібно пропустити один стовпчик.
17. Щоб завершити плетіння, накиньте гумки хрестиком як в п.3. Потім повторіть п.6. Захоплюйте нижні гумки і перекидаєте їх через стовпчики.
18. Тепер саму нижню гумку на стовпчику потрібно перекидати на стовпчик, розташований поруч. Так знімаються всі нижні резиночки. Так повторіть два рази.
19. Візьміть окремо резиночку, Протягніть через резиночки на одному стовпчику і зробіть петельку, яку потім потрібно вплести всередину. Після цього всі резиночки знімайте з верстата.

Якщо вам не зовсім зрозуміло як створити чохол для телефону з резиночок по фото, радимо переглянути наступне відео:

Переваги наборів Loom bands – невисока ціна. Сьогодні з силіконових резиночок можна виконати будь який виріб, головне, освоїти основні принципи роботи з гачком і верстатом. Даний вид рукоділля добре розвиває фантазію і моторику рук, тому допоможе провести цікаво дозвілля батькам разом з дітьми. Гачок не обов’язково купувати з набором гумок, його можна замінити звичайним гачком для в’язання. При виборі набору Rainbow Loom Bands звертайте увагу на кількість резиночок і розміри верстата.

Сподіваємося, наша стаття чохол з резиночок на телефон була корисна Вам. Більше поробок Ви можете знайти в цьому розділі “хендмейд”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.