Саморобна антена для Т2 телебачення

антена т2 своїми руками

Сьогодні, майже всі будинки підключені до кабельного або супутникового телебачення, і практично всі канали йдуть в хорошій якості. Але, що робити якщо ви просто знімаєте квартиру або проживаєте у сільській місцевості? Тут на допомогу прийде саморобна антена для Т2 цифрового телебачення – як надійна і недорога альтернатива заводської. Як вона робиться своїми руками, читайте далі.

Щоб зробити вказаний пристрій, доведеться використовувати фанеру 550 на 70 мм, кілька саморізів, і мідний сорока-сантиметровий дріт завдовжки в 40 см (центральна жила – 4 мм в діаметрі).

антена т2 фото
антена для Т2 абсолютно нічим не відрізняється від звичайної дециметрової

Основою виробу слугує дощечка. Далі наріжте 8 шматочків дроту, довжина яких становить 375 мм, при цьому вони повинні бути зачищені в центрі на 20-30 мм. Це необхідно для забезпечення гарного контакту в передачі сигналу.

Тепер, виріжте 2 проводка, довжина яких становить 220 мм і спираючись на розміри дощечки їх слід зачистити там, де будуть з’єднання. Після цього, залишилися проводки (вісім штук), потрібно вигнути так, щоб вони придбали «V»-подібну форму.

antenna-dlya-tsifrovogo-televideniya-t2-2Спершу, слід зайнятися покупкою спеціального ТВ штекера, після чого ним повинні бути з’єднані антена і кабель. Це, досить легко. Настільним паяльником штекер прикріплюється до дроту. Установка цього кабелю виконується поверх нижнього з’єднання приладу. На цьому етапі, виробництво антени можна вважати закінченим. Вона вже готова для включення.

т2 антенна сделать
Варіант №2. Цифрова ТВ антена Т2  з жестяних банок

Тут, ми не будемо користуватися готовим пристроєм як основою. Прилад буде повністю зібраний з підручних засобів. Саморобна антена для Т2 з жестяних банок буде виглядати так:

Антена з банок з-під пива фото

Що нам потрібно:

  • дерев’яний тремпель;
  • скотч або ізоляційна стрічка;
  • паяльник;
  • дві жерстяні банки;
  • декілька метрів дроту (приблизно 3-5 м);
  • ТВ штекери.

Для початку, потрібно провести доопрацювання стандартного телевізійного кабелю. Щоб це зробити, потрібно злегка надрізати його м’яку оболонку. Під оболонкою ви побачите сріблясту «фольгу». Цей матеріал покриває кабель декількома шарами. З цієї причини, щоб побачити сам провід, ви повинні відрізати близько 10 см з краю. Після цього, слід скрутити шар фольги, для того, щоб “оголити”середній провід кабелю приблизно на 10 мм. До іншого кінця шнура підключається ТВ штекер, який підключається до телевізора.

antenna-dlya-tsifrovogo-televideniya-t2-4

З кабелем закінчили, на черзі банки. Якщо говорити про розміри, то щоб прийняти цифровий сигнал вистачить жерстяної ємності, обсяг якої 750-1000 мм. До однієї банки кріпиться той кінець дроту, який з «фольгою» (в іншому випадку, або відображення каналів буде некоректним). На другу банку прикручується середній провід ТВ кабелю. З’єднувати кабель і банки я рекомендую паянням. У разі закріплення проводу за допомогою скотча, швидше за все, виріб не буде працювати.

Читайте також: як переробити “польську” антену для Т2

Єдиним варіантом застосування подібного матеріалу, є випадок, коли банки встановлюються поверх тремпелю. Однак, і тут не можна відступати від технології застосування. А саме – розташування банок повинне утворювати пряму лінію. Бляшані ємності повинні розташовуватися на відстані близько 7-8 см одна від одної.

От і все, саморобна антена для цифрового телебачення готова. Тепер можна зайнятися пошуком відповідного сигналу і закріпленням вашого пристрою. Така антена дозволить вам переглядати від кількох каналів і аж до 30, якщо сигнал буде належної якості.

Відео: як зробити антену Т2 своїми руками для телевізора:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.