Як упакувати подарунок

як упакувати подарунок

Напередодні новорічних свят багатьох цікавить, як упакувати подарунок самому? Дана інструкція допоможе вам впоратися з цим завданням просто та без зайвих затруднень. Способів упаковки подарунків безліч, ми ж пропонуємо найпростіші у виконанні і що важливо економічні варіанти. Нижче представлені варіанти застосовні для різноманітних за формою подарунків.

1. Нам знадобиться всілякий пакувальний і гофрований папір, а також кольоровий картон.
Как упаковать подарок

2. Для декорування використовуються такі інструменти та матеріали:

  • Скотч вузький.
  • Скотч двосторонній.
  • Ножиці.
  • Степлер.
  • Клей.
  • Олівець.
  • Лінійка.
  • Різні стрічки, мотузки, мережива, мішура.

Як упакувати подарунок

3. Перший варіант упаковування подарунка своїми руками підходить для будь-яких коробок. Кладемо коробку по центру паперу верхом вниз. Загортаємо лівий і правий край, закріплюємо скотчем. Переходимо до боковини. Спочатку загинаємо бічні куточки. Потім верхню і нижню частину фіксуємо скотчем. Зверніть увагу, коробка досі лежить обличчям вниз, саме тому ми спочатку загнули верхній куточок, і лише потім нижній.

як упакувати порарунок своїми руками

4. Перетягаємо стрічкою навхрест і подарунок готовий.

як упакувати коробку

5. Другий варіант підходить для м’яких речей, які легко скачати в трубу. Кладемо подарунок ближче до краю пакувального паперу. Просто загортаємо його без всяких хитрувань. З кожного краю зав’язуємо бантик з стрічки. Розправляємо краю цукерки. І другий подарунок готовий.

як упакувати подарунок

1883-kak-upakovat-podarok

1880-kak-upakovat-podarok

6. Третій варіант упаковки для біжутерії і грошей. За шаблоном вирізаємо ось таку фігуру. Загинаємо чотири пелюстки майбутньої коробочки. Складовими коробочку. Зверніть увагу, кожна пелюстка тримає попередню. Щоб зафіксувати коробку в закритому стані спеціальних кріплень не потрібно. Потім додаємо білу стрічку просто для краси. Стрічку кріпимо за допомогою двостороннього скотча.

схема упаковки подарунка

упаковка для подарунка своїми руками

7. Четвертий варіант як упакувати подарунок типу конверта. Плоскі речі дуже зручно упаковувати ось таким чином. Кладемо подарунок по центру. Загинаємо почергово краю. Спочатку зліва і права, а потім зверху і знизу. Закріплюємо їх скотчем. Тонкою стрічкою робимо асиметричний бантик.

1885-kak-upakovat-podarok

8. П’ятий варіант – об’ємна коробка. У таку коробку можна помістити будь-який подарунок. Цукерки, шарфи, прикраси, косметика та багато іншого без проблем розміститися в упаковці. Зробити таку коробочку можна будь-якого розміру, для цього зовсім необов’язково роздруковувати шаблон. Можна просто від руки намалювати контур потрібного розміру. Переносимо шаблон на папір. Вирізаємо його. Склеюємо по шву і робимо бант з ялинкової мішури.

1882-kak-upakovat-podarok

9. Упаковуємо пляшку своїми руками. Для цього використовуємо шийну хустку або будь-який шматок відповідного матеріалу. Розмір тканини безпосередньо залежить від розміру пляшки. Укладаємо пляшку по діагоналі. Зав’язуємо вузол. Верхній хвостик зав’язуємо у вузол з рештою вільним кутом хустки. Аналогічно робимо з нижньою частиною.
10. Пляшка готова відправитися в руки одержувачеві подарунка.

як упакувати пляшку
11. А це упаковані нами подарунки чекають відповідного моменту, щоб відправитися під ялинку.

1876-kak-upakovat-podarok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.